Vertimų kaina

ATKREIPKITE DĖMESĮ: telefonu, nematydami Jūsų dokumentų, kainų nenustatinėjame!
Įstaigų išduoti dokumentai bent šiek tiek skiriasi, kaip ir skiriasi Jūsų pateikiami formatai, Jūsų poreikiai konkrečiam vertimui, todėl mintinai visų kainų atsiminti negalime.

ATSIŲSKITE DOKUMENTUS EL. PAŠTU ir apskaičiuosime Jums TIKSLIĄ VERTIMO KAINĄ pagal Jūsų poreikius.

Verčiamo teksto kaina priklauso pirmiausia nuo rinkos diktuojamų kainų, tačiau mes galime pasiūlyti kiek mažesnes nei daugumos mūsų konkurentų kainas, kadangi kreipiatės į internetinį vertimo biurą.

Įkainiai taip pat skaičiuojami atsižvelgus į kalbos kombinacijas, teksto sudėtingumą, apimtį, maketavimo reikalingumą ir atlikimo terminą (skubūs vertimai – brangesni).

Išsakykite savo poreikius, derėkitės. Galbūt Jums nereikia idealiai suredaguoto teksto, užtenka teksto tik savam supratimui ir Jūs nelinkę mokėti brangiau. Informuokite mus apie tai ir gaukite SPECIALŲ PASIŪLYMĄ TIK JUMS!

Įkainį apskaičiuojame vertimo lapu laikydami 1600 spaudos ženklų be tarpų.

Populiariausios ir pigiausios yra rusų, anglų, lenkų, vokiečių, prancūzų kalbos; retesnės kalbos – brangesnės.

* Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad vertimo lapas nėra lygus A4 formato lapui, kadangi lape gali skirtis šrifto dydis, paraštės, teksto išdėstymas, tarpai, todėl tiesiog neįmanoma apskaičiuoti kainos, remiantis lapų skaičiavimo principu. Skaičiuojame tik už pačius verčiamo teksto simbolius, už tarpus Jūs nemokate.